Loading...
  • حامی مد حامی رشد کلینیک و مرکز درمانی شما

خدمات 1398/7/22 12:18:43

خدمات حامی مد

شما چه یک پزشک باشید، چه یک کلینیک، آزمایشگاه و یا یک مجموعه بیمارستان، حامی مد جهت افزایش فروش، جذب بیمار و برندینگ شخص و یا مرکز شما برای شما راه حل های اختصاصی دارد. در ادامه این صفحه به معرفی خدمات و راه حل های مجموعه حامی مد خواهیم پرداخت.

مشاوره

توسط بخش خدمات مشاوره محور حامی مد ، متخصصان تیم حامی مد در کنار مدیران و متخصصین مرکز شما خواهند نشست و در جهت بهره وری فرایند های مارکتینگ، فروش ، برندسازی شخصی و یا کلینیک شما به راهکار های عملیاتی خواهند رسید و برنامه ها در قالب یک برنامه عملیاتی زمانی جهت پیاده سازی به تیم اجرایی کلینیک شما ارائه خواهد شما و تیم حامی مد بر روی اجرای برنامه های ارائه شده نظارت خواهد داشت. ما در حامی مد در قالب پکیج های مشاوره حامی و همیار رشد مرکز شما خواهیم بود.

بیشتر

آموزش

این روز ها ، لازم است که دانش خود را به روز نگهدارید تا بتوانید همچنان در صدر جزو پیشتازان بازار باشید. دوره های حامی مد معمولا به موارد کاملا کاربردی و مشخص در حوزه های مارکتینگ ، تبلیغات، افزایش فروش و مدیریت مراکز درمانی می پردازد . در طول دوره ها شما همراه با آموزش های ارائه شده توسط متخصصین حامی مد، برنامه های عملیاتی کلینیک و یا مرکز درمانی خود را تنظیم خواهند نمود. و همراه با یک برنامه عملیاتی دوره ها را ترک خواهید کرد

بیشتر

اجرا

اگر به دنبال این هستید تا فرایند های مارکتینگ و برندینگ مجموعه خودتان را به یک تیم تخصصی که تنها در حوزه های سلامت و درمان فعالیت می کند و به این بازار اشراف کامل را دارد بسپارید، حامی مد در کنار شماست. در خدمات اجرایی تیم حامی مد اجرای کار را از صفر تا صد به عهده گرفته و شما می توانید تمرکز خود را بر خدمات تخصصی مرکز درمانی محدود کنید و کلیه فعالیت های دیگر در زمینه های برندینگ و مارکتینگ را به حامی مد بسپارید.

بیشتر

فرم مشاوره

  • فرم مشاوره

  • به كمك مشاوران حامى مد ميتوانيد مشكلات مركز درمانى خود در زمينه ى برندينگ، ماركتينگ و مديريت کلینیک را ريشه يابى كرده و براى بهبود و رفع آن ها راهكار هایی متناسب پيدا كنيد.