رازهایی که شرکت های بازاریابی خدمات درمانی به شما نمی گویند!

شرکت های بازاریابی خدمات درمانی به شما در جذب بیماران دلخواه خود، افزایش درآمد و برندینگ کمک می کنند. مشاوره گرفتن از این گونه شرکت ها برای هر کسب و کاری ضروری است؛ از آن ها تنها برای انجام یک پروژه یا کمپینی خلاقانه استفاده نکنید؛ بلکه به طور پیوسته از آن ها در راهبرد استراتژی های خود کمک بگیرید.

واقعیت این است که بعضی از شرکت های بازاریابی خدمات درمانی با شما مشارکت صد در صدی ندارند؛ حتی ممکن است بسیاری از آن ها حداقل دانش انجام این کار را دارا نباشند.

به طور ایده آل، شرکت های بازاریابی خدمات درمانی باید کاری بیش تر از ایده دادن با هدف افزایش فروش برای شما انجام دهند.”

یک آژانس تبلیغاتی باید در موقعیت های مناسب برای توسعه مرکز شما برنامه ریزی کاملی ارائه دهد و در هنگام بروز مشکل، در پیداکردن راه حل های موثر مشارکت کند.

ما نمی خواهیم کار شرکت های بازاریابی خدمات درمانی را بی ارزش جلوه دهیم اما تعداد زیادی از آن ها واقعا خود را شریک بیزینس شما نمی دانند. آن ها وظایفشان را مسئولانه و با نهایت تلاش پیگیری نمی کنند و به احتمال زیاد نکات زیر را به شما نمی گویند:

 

شرکت های بازاریابی خدمات درمانی نقاط ضعف شناخته شده استراتژی ها را با شما در میان نمی گذارند

 

این شرکت ها در ساختن نمایش های گرافیکی از افزایش بازدید های سایت، فالوورهای شبکه های اجتماعی و افزایش درآمد ( یا سهام) مرکز درمانی شما نابغه اند! زمانی که از مشاوره آن ها استفاده می کنید ممکن است ویژگی های قابل توجهی به بیزینس شما اضافه شود. آن ها به بهبود برندینگ شما کمک می کنند، یک وب سایت حرفه ای برای شما طراحی می کنند، در طراحی های گرافیکی به شما مشاوره می دهند و حتی ممکن است برای مرکز درمانی شما یک برنامه تبلیغات آنلاین راه اندازی کنند. اما نکته ای که باید شما را نگران کند این است:

بعضی از شرکت های بازاریابی خدمات درمانی می توانند شما با نشان دادن آمار و ارقام افزایش بازدید قانع کنند؛ در حالی که ممکن است در واقعیت حتی به مخاطب مورد هدف شما نزدیک هم نشده باشند. دو نتیجه ناخوشایند این اتفاق در ادامه آمده است:

 

  1. آن ها به شما نمی گوند که تبلیغات شما دیگر اثری ندارد یا دیگر وب سایتتان در هنگام جست و جو، در صفحه اول گوگل قرار نمی گیرد.
  2. آن ها نمی دانند که چه چیزی باعث شده است که اتفاقات موجود در شماره 1 بیفتد؛ پس هیچ ایده و پیشنهادی برای درست کردن شرایط ندارند.

 

افزایش بازدید سایت و شبکه های اجتماعی برای جذب بیماران ضرورت دارد، اما تا زمانی که شرکت بازاریابی به شما یک برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به این هدف و نظارت بر آن، همراه با در نظر گرفتن مشکلات احتمالی مسیر، ارائه ندهد، این روش بدون نتیجه خواهد بود.

 

شرکت های بازاریابی خدمات درمانی بزرگ تر، همیشه انتخاب بهتری نیستند

 

یک آژانس تبلیبغاتی با 200 مشاور و متخصصان مطرح ممکن است یک انتخاب وسوسه کننده باشد؛ اما قبل از استخدام آن ها این سئوال را از خود بپرسید: آیا سازمان من به چنین چیزی نیاز دارد؟ در بیش تر مواقع این گونه آژانس ها تنها برای ذکر اسم برندتان در آژانس خود از شما هزینه می گیرند و به نتیجه مرکز درمانی شما از تبلیغات و میزان جذب مشتری اهمیتی نمی دهند.

این گونه آژانس ها اغلب سعی می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن، کار خود را به پایان برسانند. آن ها از منابع خود هوشمندانه استفاده می کنند. حتی ممکن است زمان کافی برای تولید محتوا یا طراحی المان های گرافیکی اختصاص ندهند و کارهایی مانند بالابردن سئوی سایت و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی را با دقت لازم انجام ندهند. رابطه شما در مواقعی که شرکت بازاریابی بیش تر به فکر حداکثرکردن سود خود است تا پیشرفت شما، همکاری دو طرفه و مشارکت به حساب نمی آید.

 

خلاقیت اهمیت دارد، اما همه چیز نیست

 
خلاقیت- حامی مد
 

بعضی از شرکت های بازاریابی خدمات درمانی با ارائه دادن نمونه کارهای تبلیغاتی گذشته، شما را فریب می دهند. آن ها از بیلبورد ها، تبلیغات تلویزیونی، بروشورها، وبسایت ها و تبلیغات آنلاین خلاقانه خود به عنوان طعمه برای جذب شما استفاده می کنند.
همه ما طرفدار ایده های خلاقانه هستیم، به همین دلیل است که شما باید به دنبال استخدام طراحان و کارگردانان هنری بااستعداد باشید اما باید در نظربگیرید که خلاقیت تنها بخشی از پروسه بازاریابی است.

یک شرکت بازاریابی خوب در ابتدا نمونه کارهای گذشته خود را برای اثبات خلاقیت تیمش به شما نشان نمی دهد؛ آن ها نتایج مشتری خود را از یک روش به خصوص تبلیغات آنلاین به صورت مستند به شما گزارش می دهند. آن ها با دلیل به شما ثابت می کنند که هدف شان به کارگیری استراتژی هایی است که به جذب مشتری کمک می کند، نه صرفا ایجاد یک پروفایل زیبا از مرکز درمانی شما ( البته این کار هم ممکن است برای بازاریابی موثر باشد!)

 

چگونه تشخیص دهیم یک شرکت بازاریابی معتبر است؟

 

در همکاری با همه شرکت های بازاریابی خدمات درمانی ، مشکلات بالا وجود ندارد. شرکت هایی هم وجود دارند که در تلاش هستند تا تمام تعهدات خود را عملی کنند و شما را به اهدافتان برسانند. زمانی که از مسئولیت پذیری یک شرکت اطمینان پیدا کردید و تمام موارد بالا را در نظر گرفتید، زمان آن می رسد که همکاری خود را آغاز کنید. در مقابل، شرکت بازاریابی نیز باید درباره مرکز شما تحقیقات لازم را انجام دهد و اطمینان پیداکند که شما به وعده های خود عمل می کنید. در چنین شرایط ایده آلی، آنها نیازمندی های مرکز شما را از قبل بررسی می کنند و با یک استراتژی مناسب افزایش مشتری ، شروع به فعالیت می کنند؛ حتی زمانی که مشکلی در مسیر عملی کردن استراتژی به وجود می آید، آن ها به جای پنهان کردن مسئله، برای پیداکردن راه حل مناسب تلاش می کنند. آن ها دائما بازار را بررسی می کنند و آمار فروش شما را با مراکز مشابه مقایسه می کنند و برای گرفتن نتیجه سریع تر، اصلاحات موردنیاز را انجام می دهند.

یک شرکت بازاریابی خوب هدف خود را خواسته شما قرار می دهد.”

 

شرکتی را برای بازاریابی انتخاب کنید که مناسب نیازهای شماست

 

زمانی که نیاز به یک شرکت بازاریابی دارید، اطمینان حاصل کنید که شرکتی را برای همکاری پیدا می کنید که مناسب هدف، بودجه و رویکرد شما از میزان بازگشت سرمایه باشد. به عبارت دیگر، شرکتی را انتخاب کنید که فلسفه مرکز شما را درک کند.
شما باید اطمینان داشته باشید که اعضای شرکت بازاریابی از نقاط قوت و چالش های درونی و بیرونی مرکز شما؛ از تجربه بیماران یا مشکلاتی که پرسنل شما با آن ها مواجه اند تا چالش های بازاریابی خارجی شما، آگاهی داشته باشند. آن ها علاوه بر اینکه برای حل چالش های بازاریابی مرکز شما راهکار ارائه می دهند، باید در حل مسائلی که شما روزانه با آن ها مواجه هستید نیز مهارت داشته باشند.

عملکرد شرکت های بازاریابی خدمات درمانی را اولویت قراردهید؛ نه میزان مطرح بودنشان را!

در زمان انتخاب یک شرکت بازاریابی، ممکن است اسم یک شرکت که نمونه کارهای خلاقانه آن را همه در ویدیوهای تبلیغاتی یا وبسایت ها و دیگر پروژه ها دیده اید شما را وسوسه کند. در مقابل آوازه آنها مقاومت کنید و از آن ها سوالات با اهمیت بپرسید. از آن ها درباره اینکه چگونه عملکرد کمپین ها و تبلیغات را در افزایش فروش در نظر می گیرند یا مشکلاتی که تاکنون با آن مواجه شده اند سوال کنید. پاسخ این سوال ها واقعیت را آشکار می کند.

در بازار کنونی خدمات درمانی، قوانین برخورد با مصرف کننده نشان می دهد که آن ها بیش تر از گذشته حق انتخاب دارند. برای اینکه مشتری های جدید به مرکز درمانی شما بیایند، همکاری با یک شرکت بازاریابی را به طورجدی در نظر بگیرید. ما در حامی مد، استراتژی های جذب مشتری برای مرکز درمانی شما را در اولویت قرار می دهیم و همزمان دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی را در راستای اهداف شما مدیریت می کنیم. برای گرفتن اطلاعات بیش تر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

Leave A Comment