Loading...
  • كلينيك تخصصی دندانپزشکی مهراد

كلينيك تخصصی دندانپزشکی مهراد 1398/8/7 17:43:24

كلينيك تخصصی دندانپزشکی مهراد در انواع زمينه هاى دندان پزشكی فعالیت می کند. خدماتی که در این کلینیک انجام می شود شامل اصلاح طرح لبخند، ایمپلنت، درمان اطفال، ارتودنسی، درمان ریشه، انواع جراحی ها و… است. همان طور که می بینید این کلینیک به دلیل تنوع خدمات، کامل بودن حوزه های فعالیت و همچنین امکانات خوب می توانست بیماران بیشتری داشته باشد و بسیار شناخته شده تر باشد. بنابراین مدیران این کلینیک تصمیم گرفتند در حوزه ی مارکتینگ کلینیک مهراد تغییراتی به وجود بیاورند. از اینجای کار حامی مد وارد عمل شد و در به وجود آوردن این تغییرات کلینیک مهراد را همراهی کرد.

معرفی ریز خدمات اجرا شده

اينستاگرام ماركتينگ
بعد از برگزارى جلسات آشنايى و شرح كامل موضوعاتى در مورد کلینیک، بررسی مشکلات و همچنین نقاط قوت، به اين نتيجه رسیدیم که کلینیک مهراد می تواند به کمک اینستاگرام مارکتینگ به اهداف خود در زمینه ی جذب مراجعه کننده ی بیشتر، شناخته شدن و ایجاد ارتباط بیشتر با مخاطبانش برسد. با توجه به ویژگی های اینستاگرام مثل تصویر محور بودن، مخاطبان بسیار زیادی می توانند با مشاهده ی نمونه کار ها و ویدیو های تهیه شده از متخصصان و استفاده از صحبت های آن ها به این کلینیک و کیفیت درمان های انجام شده اعتماد کنند و به آن مراجعه کنند.
پس از انتخاب اینستاگرام به عنوان رسانه ى مناسب، نوبت به تدوين استراتژى محتوا براى اكانت كلينيك مهراد رسيد. از آن جايى كه ويديو تاثير گذاري بیشتری بر مخاطبان دارد، تعداد قابل قبولی ویدیو در کنار نمونه کار ها و تصاویر دیگر در برنامه ى اینستاگرام قرار گرفت. از طرف ديگر سياست هايى هم براي جذب بيشتر فالور در نظر گرفته شد. پس از تایید برنامه ی کلی اینستاگرام مارکتینگ ، نوبت به اجرایی کردن آن رسید.از آن زمان تا الان که همکاری ما با کلینیک مهراد ادامه دارد، عکاسی و فیلمبرداری انجام می شود و محتوا ها به صورت ماهیانه برای اینستاگرام آماده می شوند. اتفاق خوبی که بعد از آپلود محتوا ها در اینستاگرام افتاد، افزایش مراجعینی در کلینیک است که از طریق این شبکه ی اجتماعی با کلینیک مهراد آشنا می شوند.

عكاسى و فيلم برداري
عکاسی و فیلمبرداری در پروسه ی اینستاگرام مارکتینگ یک امر جدانشدنی و واجب است. پس برای تولید محتوای تصویری مناسب هر ماه با هماهنگي كلينيك و رضايت بيماران، از روند درمان ها و توضیحات متخصصان عکس و فیلم تهیه می شود.
موضوع ویدیو ها نیز در همان برنامه ی ماهانه ی اینستاگرام مهراد و با توجه به اهداف مختلف معین می شود. البته همکاری خوب متخصصان کلینیک مهراد به ما در اجرایی کردن کامل برنامه هایمان کمک زیادی کرده است.

نتیجه

با شروع اینستاگرام مارکتینگ کلینیک مهراد، ارتباط این کلینیک با مراجعین قبلی خود افزایش یافت. همچنین فعالیت در اینستاگرام و جذب افراد بیشتر باعت شد این کلینیک در بین عده ی بیشتری از مردم شناخته شود و تعداد مشتریان آن از این طریق افزایش پیدا کند. به نمایش گذاشتن نمونه کار ها در این کلینیک، تاثیر بسزایی در افزایش مراجعین داشت.

فرم مشاوره

  • فرم مشاوره

  • به كمك مشاوران حامى مد ميتوانيد مشكلات مركز درمانى خود در زمينه ى برندينگ، ماركتينگ و مديريت کلینیک را ريشه يابى كرده و براى بهبود و رفع آن ها راهكار هایی متناسب پيدا كنيد.