Loading...
  • دکتر توکلی جو

دکتر توکلی جو 1398/8/3 12:17:23

دکتر توکلی جو

کلینیک تخصصی دکتر توکلی جو با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و تکنیک های مدرن درمان ارتودنسی زیباترین لبخند را در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین احساس درد و ناراحتی برای مراجعین خود به ارمغان می آورد. با توجه به تشخیص و طرح درمان توسط ایشان و با در نظرگرفتن سلیقه و خواست بیمار،روش های درمانی مختلفی جهت مرتب کردن دندان ها و درمان ناهنجاری ها ارائه می شد. دکتر توکلی جو در کالیفرنیا زندگی می کردند و پس از بازگشتن به ایران تصمیم گرفتند مطب خود را راه اندازی کنند. پس از راه اندازی مطب، همکاری حامی مد و دکتر توکلی جو آغاز شد. ایشان تازه به ایران آمده بودند و قصد داشتند مراجعه کنندگان بیشتری جذب کنند چرا که بیشتر بیمار های ایشان در کالیفرنیا و در عمان بودند. همکاری حامی مد و ایشان تا زمانی که در ایران بودند ادامه داشت، اما ایشان بعد از مدتی به دلایل شخصی تصمیم گرفتند به کالیفرنیا برگردند. در ادامه جزئیات همکاری حامی مد و دکتر توکلی جو را در زمان حضورشان در ایران می خوانید.

معرفی ریز خدمات اجرا شده

مدیریت شبکه های اجتماعی

پس از برگزاری جلسات و بررسی شرایط دکتر توکلی جو تصميم بر اين شد تا اولين قدم براى ماركتينگ در فضاي اينستاگرام انجام شود. برنامه ى محتوايى اينستاگرام با تمركز بر روى خاص ترين روش هاى درمانى دكتر توكلى جو چيده شد، زيرا دقيقا همين روش هاى درمانى خاص بود كه كار ايشان را متفاوت ميكرد و يك مزيت رقابتى محسوب ميشد.
دکتر توکلی جو از طریق شبکه ی اجتماعی اینستاگرام به خوبی می توانست به دیگران معرفی شود. در این زمینه حامی مد مدیریت تمامی محتوای اکانت دکتر توکلی جو را تا مدت ها به عهده داشت. عکاسی برای آماده کردن محتوای تصویری، طراحی گرافیکی، برنامه ریزی محتوا، تولید محتوای متنی، مدیریت کامنت ها و دایرکت ها و طراحی فرآیند جذب همه از جمله اقدامات حامی مد در زمینه ی مدیریت اینستاگرام دکتر توکلی جو بود.

طراحی سایت
طراحی سایت می توانست برای دکتر توکلی جو امکان بیشتر شناخته شدن و جذب بیمار را فراهم کند. چرا که بیشتر افرادی که احساس می کنند به ارتودنسی نیاز دارند، ابتدا در گوگل سرچ می کنند. سایت دکتر توکلی جو می توانست با داشتن محتوا های مناسب، در نتایج سرچ گوگل ظاهر شود، در معرض دید هزاران نفر قرار بگیرد، به دغدغه ی بیماران پاسخ دهد، اعتماد بیماران را جلب کند و آن ها را وارد مطب کند. پس وب سایت ایشان توسط حامی مد طراحی شد.

تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی می تواند در ذهن مخاطب تاثیر بگذارد و حس و حال مثبت کلینیک و مرکز درمانی را نشان دهد. یکی از اقدامات حامی مد برای دکتر توکلی جو تولید تیزر تبلیغاتی بود.

عکاسی
اینستاگرام مارکتینگ در کنار عکاسی معنا پیدا می کند. برای تولید محتوای تصویری مناسب برای صفحه ی اینستاگرام، هر چند مدت یک بار از کلینیک دکتر توکلی جو عکاسی می شد و پس از ادیت در وب سایت و صفحه ی اینستاگرام به کار برده می شد.

طراحی ست اداری
کلینیک دکتر توکلی جو برای نشان دادن انسجام، نظم و پرستیژ خود به یک ست اداری زیبا نیاز داشت. از اقدامات حامی مد طراحی چندین ست اداری برای دکتر توکلی جو بود. در نهایت یکی از این ست ها توسط دکتر توکلی جو انتخاب و چاپ شد و در اختیار ایشان قرار گرفت.

طراحی لوگو
مطب دکتر توکلی جو برای شروع به کار خود به یک لوگوی مینیمال نیاز داشت. طبیعتا این لوگو باید نمادهایی که نشان دهنده ی دندان و ارتودنسی بود در خود می داشت. همان طور که می بینید پس از طراحی چندین لوگو، در نهایت لوگوی نهایی انتخاب شد و ست اداری و سایر طراحی های بصری حول محور آن لوگو طراحی شد.

نتیجه

با طراحی سایت برای دکتر توکلی جو، افرادی که تمایل داشتند برای درمان ارتودنسی به مطب ایشان مراجعه کنند، به راحتی می توانستند به وب سایت ایشان مراجعه کنند و به اطلاعات تماس و سوابق و خدمات ایشان دسترسی داشته باشند. از طرفی با فعالیت در اینستاگرام هم افراد بیشتری ایشان را شناختند و اعتماد لازم را به دست آوردند. طبیعتا با افزایش اعتماد، تعداد مراجعین مطب ایشان افزایش پیدا کرد و در اصل منجر به افزایش فروش شد.

فرم مشاوره

  • فرم مشاوره

  • به كمك مشاوران حامى مد ميتوانيد مشكلات مركز درمانى خود در زمينه ى برندينگ، ماركتينگ و مديريت کلینیک را ريشه يابى كرده و براى بهبود و رفع آن ها راهكار هایی متناسب پيدا كنيد.