آموزش 1398/5/31 16:12:09

کارگاه های یک روزه

کارگاه های یک روزه حامی مد معمولا به موارد کاملا کاربردی و مشخص در حوزه مارکتینگ و تبلیغات مراکز درمانی می پردازد . در طول کارگاه شما همراه با آموزش برنامه های عملیاتی کلینیک و یا مرکز درمانی خود را تنظیم خواهند نمود. و همراه با یک برنامه عملیاتی کارگاه را ترک خواهید کرد و پشتیبانان کارگاه بعد از کارگاه با شما در ارتباط خواهند بود تا پاسخگوی سوالات احتمالی شما باشند.

راه حل

دوره جامع ده هفته ای

دوره اصلی و جامع حامی مد دوره 10 هفته ای ما می باشد که فقط سه بار در سال برگزار می گردد. در این دوره بهترین و با ارزش ترین نکات در زمینه های رشد کلینیک و یامرکز درمانی شما مطرح می گردد. از آنجایی که این دوره های به تعداد محدود در هر سال برگراز می گردند و تعدلد شرکت کنندگان در هر دوره محدود می باشد، شرکت در این دوره نیازمند تایید کلینیک و شخص شرکت کننده در دوره می باشد.

راه حل

دوره های آنلاین

دوره های آنلاین حامی مد همیشه به صورت آنلاین در دسترس شما هستند و شا می توانید آنها را برای خود و یا کارکنان مجموعه خود تهیه کنید و همیشه به آنها در در هر کجا به محتوای دوره ها دسترسی داشته باشید. این دروه ها در حوزه های مارکتینگ، تبلیغات کلینیک ، افزایش جذب بیمار، برندسازی شخصی و کلینیکی همراه شما خواهند بود تا موفقیت های خود را دوچندان کنید.

راه حل

فرم مشاوره

  • فرم مشاوره

  • به كمك مشاوران حامى مد ميتوانيد مشكلات مركز درمانى خود در زمينه ى برندينگ، ماركتينگ و مديريت کلینیک را ريشه يابى كرده و براى بهبود و رفع آن ها راهكار هایی متناسب پيدا كنيد.