Loading...
  • آزمایشگاه فارابی

آزمایشگاه فارابی 1398/8/7 18:34:04

آزمایشگاه فارابی یکی از مشتریان حامی مد بود.مدیریت این آزمایشگاه قصد داشت تا با راه اندازی یک اکانت اینستاگرام برای این آزمایشگاه، سطح آگاهی مخاطبانش را بالا ببرد، با مراجعه کنندگان خود ارتباط نزدیک تری برقرار کند و در آخر باعث افزایش فروش هم بشود. از این جهت همکاری حامی مد با آزمایشگاه فارابی در حوزه ی اینستاگرام مارکتینگ و طبیعتا در کنار آن عکاسی شروع شد.

معرفی ریز خدمات اجرا شده

اینستاگرام مارکتینگ
پس از برگزاری جلسات و مطرح کردن مسائل مربوط به آزمایشگاه فارابی، اینستاگرام مارکتینگ این مجموعه کلید خورد. اولین قدم برای شروع این کار، تدوین استراتژی کلی پیج آزمایشگاه بود. پس از برنامه ریزی کلی و تایید آن از سوی آزمایشگاه فارابی، عملی کردن برنامه کلید خورد. پست های اینستاگرام این اکانت بیشتر در جهت افزایش آگاهی مخاطبان بود. با شروع فعالیت اکانت اینستاگرام آزمایشگاه فارابی، کم کم به اهداف مد نظر رسیدیم. تعداد کامنت ها و دایرکت ها که شامل سوالات مخاطبان بود افزایش یافت که این نشان دهنده ی تقویت ارتباط این آزمایشگاه با کاربران بود.

عکاسی
در کنار اینستاگرام مارکتینگ، بهتر است که عکاسی هم انجام شود. چرا که محتوای اصلی اینستاگرام بر پایه ی عکس است و هر چقدر کیفیت عکس ها بیشتر باشد، تاثیرگذاری و جذابیت پیج بیشتر است.

نتیجه

با شروع اینستاگرام مارکتینگ آزمایشگاه فارابی، مخاطبان آن توانستند در فضای مجازی هم با آزمایشگاه ارتباط برقرار کنند و همین ارتباط بیشتر باعث افزایش اعتماد مشتریان و وفادار شدن آن ها شد. از طرفی سایر افراد در اینستاگرام که آزمایشگاه فارابی را نمی شناختند و به پیج جذب شدند، کم کم از خدمات این آزمایشگاه مطلع شدند و عده ای از این افراد به مشتریان جدید تبدیل شدند. همین امر باعث افزایش فروش آزمایشگاه فارابی شد. باید گفت که عکس های باکیفیت و زیبایی که از آزمایشگاه گرفته شد، تاثیر بسیار زیادی بر حس خوب مخاطب گذاشت.

فرم مشاوره

  • فرم مشاوره

  • به كمك مشاوران حامى مد ميتوانيد مشكلات مركز درمانى خود در زمينه ى برندينگ، ماركتينگ و مديريت کلینیک را ريشه يابى كرده و براى بهبود و رفع آن ها راهكار هایی متناسب پيدا كنيد.