Loading...
  • آزمایشگاه عماد

آزمایشگاه عماد 1398/8/3 12:31:53

چند سال پیش آزمایشگاه عماد هم به جمع مشتریان حامی مد پیوست. این آزمایشگاه در راستای برنامه ی مارکتینگ خود از جمله همکاری با پزشکان و سایر کلینیک ها برای ارجاع بیماران، به یک کاتالوگ جامع برای معرفی خدمات خود نیاز داشت. کاتالوگ طراحی شده باید به اندازه ای قوی می بود که اعتماد مخاطبان خود را جلب کند و آزمایشگاه عماد را به اهداف خود برساند. هم چنین این مجموعه به یک ست اداری زیبا هماهنگ با لوگوی خود نیاز داشت. از این رو همکاری حامی مد و آزمایشگاه عماد شروع شد.

معرفی ریز خدمات اجرا شده

طراحی هویت بصری
هر برندی برای نشان دادن انسجام درون سازمانی و نظمش بهتر است از ست اداری خاص خود استفاده کند. ست های اداری معمولا هماهنگ با لوگوی یک برند طراحی می شوند. خدماتی که حامی مد در زمینه ی طراحی هویت بصری به آزمایشگاه عماد ارائه داد در زمینه ی طراحی بعضی از اقلام ست اداری این مجموعه بود.

طراحی کاتالوگ
همانطور که بالاتر اشاره کردیم، هدف از طراحی کاتالوگ آزمایشگاه عماد جلب اطمینان پزشکان و سایر مراکز درمانی برای ارجاع بیمارانشان به آزمایشگاه عماد بود. در این کاتالوگ تمامی آزمایش های انجام شده و خدمات ارائه شده در آزمایشگاه ذکر شد و در پایان یک کاتالوگ با طراحی مناسب و موجه آماده شد.

نتیجه

با طراحی ست اداری مخصوص، آزمایشگاه عماد به نظم بصری مورد نظر خود رسید و از دید دیگران بسیار منسجم و هماهنگ جلوه کرد. با طراحی کاتالوگ های جامع، آزمایشگاه عماد موفق شد اعتماد پزشکان بیشتری را به خود جلب کند، همکاری های خود را گسترش دهد و تعداد مراجعین و درآمد خود را افزایش دهد.

فرم مشاوره

  • فرم مشاوره

  • به كمك مشاوران حامى مد ميتوانيد مشكلات مركز درمانى خود در زمينه ى برندينگ، ماركتينگ و مديريت کلینیک را ريشه يابى كرده و براى بهبود و رفع آن ها راهكار هایی متناسب پيدا كنيد.